267.Kurumsal

267 olarak, Türkiye pazarında uygun maliyetli, ancak yine de mükemmel sonuçlar üreten web siteleri için bir ihtiyaç tespit ettik. Uzun süren araştırma ve geliştirmeden sonra müşterilerimize nihai olarak değişime neden olacak yeni bir hizmet sistemi ortaya çıkardığımızı düşünüyoruz.

Başarıyla yüzlerce müşteriye yardımcı olduktan sonra, web sitesi çözümleri sağlamada kesintisiz bir deneyim kazandıran sağlam süreçler ve sistemler geliştirdik. Ekibimiz iş gereksinimlerini anlama ve yüksek kaliteli iş için web çözümleri ve web sitesi hizmetleri sunma konusunda uzman kişilerdir. Bu, müşterilerimizin çevrimiçi ihtiyaçlarının profesyonellerin yetenekli elinde olduğunun rahatlığıyla ana iş faaliyetlerine odaklanmalarına olanak tanır.

Küçük ve orta ölçekli işletmelerde uzmanlaşmış olan ve oldukça rekabetçi bir pazarda iyi tasarlanmış bir web sitesinin güçlü ve etkili bir pazarlama aracı olarak hareket etmesi gerektiğini biliyoruz. Bu nedenle müşterilerimizin fikirlerini, iş dünyası için üreten web sitelerine dönüştürmek için yakından çalışırız. 267, web sitenizi sadece görsel olarak çekici kılmakla kalmayıp, en önemlisi, sonuç ürettiğinden emin olmayı taahhüt eder!
 

MARKA KONUMLANDIRMA.

Pazarın gözünde nerde duruyorsunuz? Elbette ne yaptığınızı biliyorsunuz, fakat insanlar bunu nasıl biliyor? Sizi ilgi odağına yapacak kapsamlı bir konumlandırma stratejisi geliştirelim.

 

LOGO & KİMLİK SİSTEMLERİ.

Kimlik terimi her şeyi şöyle anlatıyor: kim olduğunuzun asli temsili. Sahada yeni bir oyuncu olsanız veya yeniden başlatmak isteyen tecrübeli bir firma iseniz, uzun vadeli vizyon ve büyük resim stratejisi ile senkronize olarak kimlik sistemleri geliştirmeye çalışıyoruz.

 

MARKA ADI.

Başka bir kopya isim veya gerçekten orjinal bir marka mısınız ? Şimdi, neyin mümkün olduğunca kısa ve akılda kalıcı olduğunu anlamaya çalışalım.

 

ÇEVRE VE DENEYİM.

Tasarım, ekranın ve sayfanın çok ötesine uzanıyor. Her şey, boş bir sayfadan müşterilerinizle etkileşime geçme şekline kadar tasarlanmıştır. Mükemmel bir marka, tecrübenin her yönünü ele alıyor ve ayrıntılarla düşünmenize yardımcı olması için gerekli araçları barındırıyor.

 

FARKLILAŞMA.

Kitlenizin kulağına yönlendirilen doğrudan bir rota daima güzel ve düzenli bir kategoriye girmeyebilir. Resme farklı persfektiften bakmak ve en az umdukları yerde vurmak daha mantıklı olabilir. Orijinal olsun, yaratıcı olsun, birazda tuhaf olsun.