267.Responsive CSS Kodlama

Responsive CSS Kodlama

Web tasarım çalışmalarınızı HTML, CSS, CSS3, JS standartlarına uygun şekilde ve tüm cihazlara uyumlu halde, belirlediğiniz süre zarfında siz müşterilerimize teslim ediyoruz.

Responsive web tasarımı hakkında buradan detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Web sitelerini yaparken tasarım (PSD) aşamasından sonra ön kodlama (front-end) aşamasına geçilmektedir. Bu aşamada Bootstrap sistemini kullanıyoruz. "Bootstrap, web üzerinde responsive, mobil dostu projeleri geliştirmek için kullanılan en popüler HTML, CSS ve JS framework'udur."  Kodlaması tamamlanan tasarımın tüm cihaz ve çözünürlüklerde uyum ve kontrolü yapılmaktadır. Test aşaması dediğimiz bu aşamada ; kullanıcı dostu olması ve tek içerikle tüm ekran çözünürlüklerine uyumluluğunun test edilmesi, sorunsuz çalışması işini üstleniyoruz.

Bir projenin front-end ve back-end aşamalarında ekibimiz takım halinde çalışmaktadır. Böylelikle müşterilerimize iş tesliminde daha hızlı dönüşler sağlıyoruz. Geleneksel olarak rakip firmalar, tüm site ve alt sayfaları kodlanırken tek kişi tarafından daha uzun sürede ve denetimsiz işler çıkarırken, 267 olarak tamamen sorunsuz işi çok daha kısa süre zarfında teslim ediyoruz. 7/24 online ve fiziksel destek, ayrıca iş teslim sonrası anlık teknik destek ile müşteri memnuniyetini hat safaya taşıyoruz.