267.Responsive Web Tasarımı

Responsive Web Tasarımı

267, e-ticaret, dizin siteleri, web siteleri vb. gibi kapsamlı ancak bunlarla sınırlı olmayan responsive siteler portföyüne sahiptir. 267 responsive siteleri tasarlama ve geliştirme konusunda deneyimli olup aşağıdaki maddeler ile size yardımcı olabilir:

  1. Mobil cihazlara uygun bir deneyim sağlamak için sitenizi responsive tasarlarız.
  2. Responsive olması için tüm siteyi gözden geçiririz.

Artık küçük ekranlarda görüntülenecek ayrı bir mobil site oluşturmanın zamanı geldi. responsive web tasarımı kullanışlılığı, ölçeklenebilirliği ve görüntülenebilirliği geliştirir.

Responsive siteler, ziyaretçilerin sitenizde gezinmesini kolaylaşır ve web yöneticilerinin içeriği güncellemesi kolaydır.

  1. Sitenizi düzenlediğiniz zaman, sitenizi tek bir yerden güncelleyeceksiniz ve içerik akıllı telefonlar, tabletler ve masaüstlerinde kullanıcılara sunulacak.
  2. Google, tek bir siteyi indekslemeyi tercih ettiğinden, siteniz aynı URL'lere ve sayfa içeriğine sahip olmasından dolayı google dostu olacaktır.
  3. Ziyaretçileriniz sitelerini tüm cihazlarında tutarlı bir deneyim yaşayacak.

 

TEKNİK AÇIDAN BAKACAK OLURSAK ;.

responsive web tasarımı, dinamik içeriği görüntülemek için CSS ve JavaScript'e dayanıyor. Site, tüm cihazlarda görüntülenecek şekilde özelleştirilir.
 
Ne anlama geliyor?
 
Temel olarak, site içeriği cihaz başına en iyi şekilde otomatik olarak gösterecek şekilde yapılandırılmıştır. Resimler ve videolardan yazı tiplerine ve stillere kadar her şey optimize edilebilir ve sıkıştırılabilir.
 
Sıkıştırma, sınırlı bant genişliği ile mobil ağlar arasında daha küçük ekran boyutlarından siteye eriştiğinde kullanıcı deneyimini geliştirir.