267.Web Yazılım

Web Yazılım

FRONT AND BACKEND WEB GELİŞTİRME.

Yazılım geliştirme ekibi, fark yaratmak ve mükemmel kodu üretmek için birlikte çalışmaktadır. open office ortamında, 7/24 çalışan ekip ile sizin için en iyi olanı kodlamak için çabalıyoruz.

MICROSOFT .NET PLATFORMU.

Özel yazılımlarımızda, microsoftun alt yapısını oluşturduğu vb.net platformunu kullanıyoruz. windows tabanlı web uygulamaları geliştiriyoruz. sıfırdan size özel yazılımlar, özgün kodlama ile sizi diğer rakiplerinizden farklı kılıyoruz.
 

İÇERİK YÖNETİM SİSTEMİ (CMS).

Web siteniz mükemmel tasarımdan daha fazlasıdır. Kullanımı kolay bir içerik yönetim sistemi ile siteniz pazarlama planınızın çok önemli bir parçasıdır. Sitenizi güncel ve güvenli tutmayı kolaylaştırmak için güçlü CMS çözümleri ile çalışırız.

WORDPRESS.

Dünyanın en popüler CMS sistemi Wordpress, içerik oluşturuculara, birçok güçlü eklentiye erişim olanağı tanır. Özel temalarımızla, güzel tasarlanmış web sitesinin mükemmel bir kombinasyonuna ve yönetimi kolay bir içerik yönetim sistemine sahip olursunuz.
 

API ENTEGRASYONU.

Sitenize veya uygulamanıza güç sağlayan yazılımları ve uygulamaları birlikte ister misiniz? API entegrasyonları, mevcut hizmetleri birleştirip veriyi paylaşan güçlü uygulamalar oluşturmamızı sağlar.

ALIŞVERİŞ & E-TİCARET ENTEGRASYONU.

İyi yönetilen e-ticaret çözümleri mükemmel kullanıcı deneyimi ve uzman teknik çözümler gerektirir. Harika görünen ve iyi dönüştürülmüş siteler oluşturmak için en iyi açık kaynaklı çözümleri ve web tabanlı platformları kullanırız.