267.Web Tasarım

Web Tasarım

WEB SİTE TASARIMI.

Web sitesi neredeyse her işletme ve organizasyon için gerekli bir araçtır. Etkili, güzel bir web sitesi bir oyun değiştiricidir. Tasarım mimarisi, içerik yönetimi, tasarım renkleri, tipografi, UX ve e-ticarete kadar her konuda, verdiğimiz özenle birinci sınıf duyarlı siteler tasarlıyoruz.

WEB UYGULAMASI TASARIMI.

Kullanıcı deneyimi ; Bir uygulamayı başarılı yapan veya sitenizi unutulabilir derecede başarısız yapan şey budur. Sitenin tasarımı kadar önemlidir. Siz ve kullanıcılar için sezgisel ve zahmetsiz bir web uygulaması tasarlarız ve geliştirme sürecini canlı tutarız.
 

BİLGİ MİMARİSİ.

Siteniz, yalnızca kullanıcılarınızın ihtiyaç duyduğu sorulara cevap verebilmesi ve sinirlendirmeden bilgiye ulaşabilmesi halinde başarılı olur. İyi düşünülmüş bir mimari, harika tasarımın iyi yapılandırılmış içeriğe dönüşeceğine inanıyoruz.

DİJİTAL STRATEJİ.

Teknoloji hızlı bir şekilde değişir ve biz bu hızla sürecin içinde olmaktan mutluluk duyuyoruz. Sizi her adımda yönlendirmek ve eğitmek için buradayız. Hedeflerinize ve bütçenize bakarak, tüm dijital ortamlarda kullanıcılarınıza ulaşmak için bir strateji oluşturacağız.
 

İÇERİK TASARIMI VE YÖNETİMİ.

İyi web siteleri, hatta görsel olarak zengin olması gereken siteler büyük yazı içeriği gerektirir. Web için bu içerik girdisini yazmak ve oluşturmak sizin için zahmetli iştir. ancak endişelenmeyin, 267 olarak sizin için içeriklerinizi yazıp, düzenleyip, oluştucağız.

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU (SEO).

İnsanlar web sitenizi nasıl bulacak? SEO büyü değildir. Sözcüklerinizi dikkatlice seçin ve sitenizin arama motorları tarafından dizine eklenmek üzere oluşturulduğundan emin olun. Sitenizi hedef kullanıcılarınız tarafından bulunacak şekilde yapılandırmak, web çalışmalarımızın kilit noktasıdır.