267.Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı

267 olarak sizlere vermekte olduğumuz sosyal medya danışmanlığı hizmeti içerisinde, ihtiyacınız olan tüm hizmetler (facebook, twitter, instagram, youtube channel vb.) bir paket halinde mevcuttur.

      Çoğu müşteri, her bir müşterinin kendine has ihtiyaçlarını anlamak için bire bir sosyal medya stratejisi danışmanlığı ile Sosyal Sorumluluğunuzu kullanarak çalışmaya başlar. Sosyal medya için tek boyutlu bir yaklaşım yoktur ve bu nedenle sosyal medya stratejisi danışmanlığının amacı, sosyal medya stratejisini kendi mevcut kurumsal hedeflerinizle nasıl haritalandırıp entegre edeceğinizi anlamaktır.

Pazarlama ve iş geliştirme, hedef kitlenizi üst düzey Etkinleştirme ve bir sosyal medya stratejisi oluşturma ile ortak hedefler sunar; sosyal medya stratejisi danışmanlık programı, ekibinizle yerinde ziyaretler, mevcut çabalarınızın yanı sıra rakiplerinizin bir sosyal medya denetimini de içerir ve kendi kendine yeterli olma konusunda ısrarcı bir plan hazırlayan teslim edilebilir bir belge sunar. Sosyal medya sizin ve firmanızın gelecekle daha iyi entegrasyon sağlamasına yardımcı olacaktır.